Новини

22583245

Відтепер, 16 лютого – в день загибелі військового журналіста Дмитра Лабуткіна в Україні на державному рівні відзначають День військового журналіста.

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем військового журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

 2225

Шановні  воїни - інтернаціоналісти!

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.

Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю з іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах.

Від Луганського обласного військового комісаріату, зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

На базі оперативного командування «Схід» розгорнуто контактний центр (Call-центр). Метою роботи контактного центру є прийом звернень громадян за допомогою безкоштовного телефону гарячої лінії

– 0800500410 (після з’єднання, користуючись підказками автовідповідача слід обрати пункт 1 – Командування Сухопутних Військ далі 4 – Оперативне командування «СХІД» - відповідь на телефонні дзвінки здійснюється у робочі дні з – 09:00 до 18:00) та за допомогою електронної пошти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – даний ресурс є цілодобовим), завданням контактного центру являється надання допомоги з найбільш поширених проблемних питань соціального, матеріально-технічного, правового характеру.

22

З 12 по 18 лютого українці вшановують пам’ять загиблих воїнів під час боїв на Дебальцівськoму плацдармі. У ці дні Україна знoву відчуває біль у серці, який пoв’язаний з oдним місцем нашoгo, пoлитoгo крoв’ю, Дoнбасу…

Це більше не містo-вузoл oбласнoгo значення, а пoнівечені дoлі та зруйнoвані будівлі. Цей клаптик землі українські військoві утримували дo oстанньoгo, мoрoзними днями та нoчами, під “градами”, під натискoм переважаючoгo вoрoга... Але 18 лютoгo 2015 рoку змушені були відійти.

На жаль, частина наших пoбратимів назавжди залишиться на Дебальцівськoму плацдармі, в нашій пам’яті та наших серцях. Вічна слава захисникам України, щo загинули за свoю землю.

Бої за Дебальцеве розпочалися у 2015 році, а найгостріша фаза тривала майже місяць. Російські окупанти прагнули захопити важливий залізничний вузол будь-якою ціною. Кремль не стримали навіть Мінські домовленості, які визначали Дебальцеве, як підконтрольне Україні.

Вранці, 17 лютого, проросійські бойовики просунулися вглиб міста і штурмували табір сил АТО.

Тоді українські військові вирішили відступити.18 лютого 2015 року понад 2,5 тисячі українських вояків залишили плацдарм. І хоча деякі групи виходили ще кілька днів, саме ця дата вважається завершенням боїв за Дебальцеве.

Як повідомили у Генштабі, під час бойових дій в районі Дебальцевого у період з 15 січня до 18 лютого загинуло 110 військовослужбовців, 270 було поранено, 7 – взято в полон та 18 зникли безвісти. За весь час оборони Дебальцевського напряму загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовців ЗСУ.

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави!

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

Змістом акції «Свята без тата» є, перед усім, вшанування пам’яті і подяка воїнам, які загинули, були поранені, або продовжують захищати Україну.

В рамках цієї акції представниками ГО «Ініціатива Героям Майдану» було проведено збір подарунків на території Республіки Польща, з яких сформували подарунки для дітей Захисників України.

Особовий склад районних та міських військових комісаріатів Луганської області з 31.01.2020 по 03.02.2020 року здійснив передачу індивідуальних іменних подарункових наборів дітям Захисників України Луганщини.

9

1

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top