Запитання та відповіді

Представники Луганського обласного військового комісаріату готові відповісти на усі запитання у межах своєї компетенції.

Комментарии   

0 #61 Виталий 15.02.2019 13:02
Здравствуйте, на приписное какие фотографии нужны 3х4 или 3х5!?!
Цитировать
0 #62 ovk.lg.ua 15.02.2019 13:09
Цитирую Виталий:
Здравствуйте, на приписное какие фотографии нужны 3х4 или 3х5!?!

Доброго дня!
Віталію, Вам необхідні фото 3х4.

З повагою,
Луганський обласний військовий комісаріат
Цитировать
0 #63 Людмила 06.07.2019 16:42
Доброго дня! За який час оформлюють і видають військові білети з часу подання заяви? Дуже важдиво дізнатися, бо потрібен для вступу.
Цитировать
0 #64 ovk.lg.ua 08.07.2019 12:26
Цитирую Людмила:
Доброго дня! За який час оформлюють і видають військові білети з часу подання заяви?...

Доброго дня!
Людмило, згідно статті 20 Закону України "Про звернення громадян" № 393/96-ВР від 02.10.1996 р. звернення громадян (у Вашому випадку заяви про видачу військового квитка) розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження до відповідної організації (установи).

З повагою,
Луганський обласний військовий комісаріат
Цитировать
0 #65 Олег 10.07.2019 09:07
Доброго дня.Мого родича призвали на строкову,хоча він має право на відстрочку,оскільки маэ вагытну дружину.Присяга буде найближчими днями.Куди маємо звернутись за наданням відстрочки та які документи потрібні?
Цитировать
0 #66 ovk.lg.ua 10.07.2019 11:18
Цитирую Олег:
Доброго дня.Мого родича призвали на строкову,хоча він має право на відстрочку... Куди маємо звернутись за наданням відстрочки та які документи потрібні?

Доброго дня!
Олеже, Ви можете звернутися до районного (міського) військового комісаріату для вирішення питання по суті.

З повагою,
Луганський обласний військовий комісаріат
Цитировать
0 #67 Виктория 26.07.2019 08:47
Добрый день!
Должен ли фармацевт со средне специальным образованием состоять на воинском учете?
Цитировать
0 #68 ovk.lg.ua 26.07.2019 09:54
Цитирую Виктория:
Добрый день!
Должен ли фармацевт со средне специальным образованием состоять на воинском учете?

Доброго дня!
Вікторіє, відповідно до постанови КМУ №711 від 14.10.1994 (зі змінами) та наказу МОУ №627 від 13.12.2018 Ваша спеціальність не підлягає обов'язковій постановці на військовий облік.

З повагою,
Луганський обласний військовий комісаріат
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top