«Батьківське серце»: дітям загиблих Героїв вручили пам`ятні відзнаки на Луганщині

 

Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» започаткувала всеукраїнський проєкт «Батьківське серце»: іменний пам’ятний кулон у вигляді серця отримують діти, батьки яких загинули в зоні бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

13

6 жовтня 2020 року в Луганському обласному академічному українському музично- драматичному театрі  м. Сєвєродонецьк дітям Луганщини, які втратили своїх батьків у російсько-українській війні, вручили символічні срібні серця-обереги. Під стукіт серця та гасло «Герої не вмирають!» діти отримали від президента спілки та учасника АТО Павла Жебрівського, голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая та Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка іменні кулони, на яких написане прізвище їх батька. Татове серце відтепер буде у них на грудях разом з хрестиком, як оберіг.

15

12

10

Народний проект Всеукраїнський Рух «Батьківське серце» спрямований на увічнення пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Ця відзнака від побратимів, від народу України, від родин Героїв. «Пам’ятай, ми завжди поруч». 

14

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top