С Днем Рятівників!

agro510614823174791

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони! Вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!
На сучасному етапі розвитку суспільства, науки, появи нових високих технологій підвищується ризик виникнення масштабних катастроф, аварій, лих, все частіше тисячі людей стають жертвами природних або техногенних катастроф. Тому для забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії і з’явилася професія «рятувальник».
Ця професія, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей. Не слід забувати також про працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які постійно опікується питанням надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям, що тимчасово проживають в інших областях України.
Саме Ви славитесь своєю людяністю, добротою, турботою про інших людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу Ви здобули повагу і шану жителів не тільки Луганщини, а й всієї України.
Спасибі Вам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

 

З повагою,Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                       Юрій   ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top