Перша відправка призовників до лав Збройних Сил України на Луганщині

Сьогодні, на базі Луганського обласного збірного пункту відбулась перша у цьому році урочиста відправка на строкову військову службу до лав Збройних Сил України призовників  віком від 18 до 27 років.

З напутніми словами та побажаннями майбутнім солдатам, захід відкрила заступник голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації (голова призовної комісії) Наталія Романенко.

Заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату Вячеслав Суханов зазначив, що служба буде тривати дуже швидко. Для тих хто має вищу освіту вона буде тривати один рік,  для інших півтора року. А хтось можливо в подальшому побажає зв’язати своє життя з лавами Збройних Сил України.

З побажанням легкої служби та словами підтримки до призовників звернулась і громадська діячка Наталія Косаткіна.

Також з привітаннями та святковими номерами виступили артисти Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. 

За традицією, майбутніх захисників благословив та окропив освяченою водою протоієрей Сергій.          

Більше 70-ти строковиків Луганської області сьогодні відправляться до навчальних центрів міст Десна, Полтава, Миколаїв та Житомир для здобуття військових професії та подальшого проходження військової служби у Військово-Морських, Сухопутних, Повітряних силах України.

Святковий захід проводився із дотриманням санітарно-епідемічних вимог в умовах пандемії COVID – 19.    

                                                                                         

Прес-служба Луганського ОВК.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top