Відбувся брифінг з питань проведення призову на строкову військову службу

       

    Про організацію проведення призову на строкову військову службу цього року розповів начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Олексій Сіроштан під час брифінгу для ЗМІ сьогодні, 16 червня. Він розповів, що цього року на Луганщині планується призвати 290 громадян призовного віку, які  виконають свій конституційний обов`язок та нагадав, що призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку. 

   Перша урочиста відправка призовників відбудеться 18 червня, близько 100 призовників відправляться до навчальних центрів для здобуття військових професії. До кінця липня лави Збройних Сил України поповнять ще 200 призовників. 

     Також він зазначив, що заходи  призову проводяться із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог в умовах пандемії COVID – 19.  

   Олексій Сіроштан подякував за взаємодію Департамент охорони здоров’я Луганської ОДА та місцеві медичні заклади за проведення лабораторних обстеження призовників на наявність захворювання COVID-19.

    Наприкінці брифінгу журналісти мали можливість задати питання, на які отримали вичерпані відповіді.


Прес-служба Луганського ОВК.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top