Як проводиться призов громадян на строкову військову службу цього року

 

  Цього року відправки призовників до військових частин через карантин почнуться із двомісячним запізненням, з середини червня та триватимуть до кінця липня 2020 року. Цього року відправки призовників до військових частин через карантин почнуться із двомісячним запізненням, з середини червня та триватимуть до кінця липня 2020 року.

   На Луганщині цьогоріч планується призвати майже 300 громадян призовного віку. Нагадуємо, що призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку.  

    Призовники відправляться до навчальних центрів міст Десна, Полтава, Миколаїв та Житомир з метою первинної професійної підготовки щодо здобуття військовослужбовцями професії відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей та переліку військово-облікових спеціальностей  для подальшого проходження військової служби у Військово-Морських, Сухопутних, Повітряних силах України. В ході призовної компанії, основний акцент буде зосереджено на ретельному вивченні особистих якостей призовників. Всі вони пройдуть медичний огляд та отримають обґрунтовані висновки лікарів - фахівців. 

   Слід зазначити, що всім призовникам буде проведене ПЛР – тестування.

  Заходи призову проводитимуться з урахуванням обмежень, введених в Україні у зв’язку із пандемією COVID – 19 та необхідності дотримання карантинних заходів.                            


Прес-служба Луганського ОВК.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top