Uncategorised

88 

Шановні служителі закону!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить вагоме місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – “Держава – для людей”. Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Сердечно зичу щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою,Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                       Юрій   ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» започаткувала всеукраїнський проєкт «Батьківське серце»: іменний пам’ятний кулон у вигляді серця отримують діти, батьки яких загинули в зоні бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

13

6 жовтня 2020 року в Луганському обласному академічному українському музично- драматичному театрі  м. Сєвєродонецьк дітям Луганщини, які втратили своїх батьків у російсько-українській війні, вручили символічні срібні серця-обереги. Під стукіт серця та гасло «Герої не вмирають!» діти отримали від президента спілки та учасника АТО Павла Жебрівського, голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая та Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка іменні кулони, на яких написане прізвище їх батька. Татове серце відтепер буде у них на грудях разом з хрестиком, як оберіг.

15

12

10

Народний проект Всеукраїнський Рух «Батьківське серце» спрямований на увічнення пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Ця відзнака від побратимів, від народу України, від родин Героїв. «Пам’ятай, ми завжди поруч». 

14

 

26 вересня 2020 року в місті Сєвєродонецьк особовий склад Луганського ОВК прийняв участь у Всеукраїнському патріотичному забігу з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”

663547

88863

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник вкотре зміг пригадати свого друга чи подругу, брата чи сестру, батька чи матір, чоловіка чи дружину, сина чи доньку, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями. Кожен учасник зміг вшанувати пам’ять полеглих героїв, таким чином подякувавши та висловивши підтримку близьким наших воїнів, об’єднанню ветеранів та діючим військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам та свідомим громадянам, які бережуть цінності української державності та незалежності.

89656

99969

 

24 вересня 2020 року в Луганському обласному військовому комісаріаті відбулись інструкторсько-методичні заняття з призову громадян України на строкову військову службу восени 2020 року.

11

Метою проведення занять була своєчасна підготовка, якісне та організоване проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

В проведенні заходу взяли участь:

 • голова обласної призовної комісії;
 • ТВО військового комісара Луганського обласного військового комісаріату;
 • члени обласної призовної комісії на період призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року;
 • голови районних (міських) призовних комісій;
 • старші лікарі районних (міських) призовних комісій;
 • представники Національної поліції, члени районних (міських) призовних комісій;
 • військові комісари районних та міських військових комісаріатів Луганської області.

12

Під час проведення занять на меті було обговорення таких питань, як:

 • налагодження взаємодії з органами місцевого самоврядування щодо організації та проведення чергового призову, в тому числі виділення транспорту;
 • налагодження взаємодії щодо оповіщення призовників та забезпечення їх прибуття до призових дільниць органами сільських, селищних рад, керівниками підприємств, установ, організацій ЖЕО, домовласниками;
 • налагодження взаємодії з представниками органів Національної поліції щодо розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу;
 • вирішення питань щодо виділення лікарів-фахівців, проведення безкоштовних аналізів;
 • вирішення питання наявності призовної дільниці, проведення ремонту, забезпечення інструментарієм;
 • постановка завдань щодо якісного проведення осіннього 2020 року призову громадян України на строкову військову службу.

14

Підводячи підсумки збору ТВО обласного військового комісара Луганського обласного військового комісаріату  полковник Олексій Сіроштан зазначив, що одним із основних заходів, які ми повинні втілити в життя є безумовне виконання завдань, визначених Указом Президента України від 01.05.14 №447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави».

13

 

 

19 вересня 2020 року  особовий склад Луганського ОВК взяв участь у  щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та у «Дні благоустрою» спільно із щорічною міжнародною екологічною акцією Всесвітній день прибирання « World Cleanup Day»,  який відбувався у місті Сєвєродонецьк. Метою було наведення санітарного порядку та створення більш сприятливих умов для життєдіяльності населення.

1

agro510614823174791

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони! Вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!
На сучасному етапі розвитку суспільства, науки, появи нових високих технологій підвищується ризик виникнення масштабних катастроф, аварій, лих, все частіше тисячі людей стають жертвами природних або техногенних катастроф. Тому для забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії і з’явилася професія «рятувальник».
Ця професія, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей. Не слід забувати також про працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які постійно опікується питанням надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям, що тимчасово проживають в інших областях України.
Саме Ви славитесь своєю людяністю, добротою, турботою про інших людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу Ви здобули повагу і шану жителів не тільки Луганщини, а й всієї України.
Спасибі Вам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

 

З повагою,Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                       Юрій   ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top