Uncategorised

Шановні працівники державної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.

Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

Бажаю, щоб кожен день вашого життя був щасливим  і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку  перед нашою країною!

З повагою,
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                                  Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

  Дорогі медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ви уявляєте одну з найблагородніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господа - життя людське! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції або навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, щоб встигнути допомогти хворим!

         Зараз, коли світ охопила пандемія, яка не оминула і українців та стала серйозним випробовуванням для наших громадян, нелегка ноша  припала на плечі всіх  медичних  працівників. Ви в надважкий час на цілодобовій варті людського життя.

         Окрему вдячність хотілось би висловити військовим медикам, які під час виконання бойових завдань, інколи ціною власного життя, самовіддано рятують життя і здоров’я військовослужбовців.

         Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!  І нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Сьогодні, на базі Луганського обласного збірного пункту відбулась перша у цьому році урочиста відправка на строкову військову службу до лав Збройних Сил України призовників  віком від 18 до 27 років.

З напутніми словами та побажаннями майбутнім солдатам, захід відкрила заступник голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації (голова призовної комісії) Наталія Романенко.

Заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату Вячеслав Суханов зазначив, що служба буде тривати дуже швидко. Для тих хто має вищу освіту вона буде тривати один рік,  для інших півтора року. А хтось можливо в подальшому побажає зв’язати своє життя з лавами Збройних Сил України.

З побажанням легкої служби та словами підтримки до призовників звернулась і громадська діячка Наталія Косаткіна.

Також з привітаннями та святковими номерами виступили артисти Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. 

За традицією, майбутніх захисників благословив та окропив освяченою водою протоієрей Сергій.          

Більше 70-ти строковиків Луганської області сьогодні відправляться до навчальних центрів міст Десна, Полтава, Миколаїв та Житомир для здобуття військових професії та подальшого проходження військової служби у Військово-Морських, Сухопутних, Повітряних силах України.

Святковий захід проводився із дотриманням санітарно-епідемічних вимог в умовах пандемії COVID – 19.    

                                                                                         

Прес-служба Луганського ОВК.

       

    Про організацію проведення призову на строкову військову службу цього року розповів начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Олексій Сіроштан під час брифінгу для ЗМІ сьогодні, 16 червня. Він розповів, що цього року на Луганщині планується призвати 290 громадян призовного віку, які  виконають свій конституційний обов`язок та нагадав, що призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку. 

   Перша урочиста відправка призовників відбудеться 18 червня, близько 100 призовників відправляться до навчальних центрів для здобуття військових професії. До кінця липня лави Збройних Сил України поповнять ще 200 призовників. 

     Також він зазначив, що заходи  призову проводяться із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог в умовах пандемії COVID – 19.  

   Олексій Сіроштан подякував за взаємодію Департамент охорони здоров’я Луганської ОДА та місцеві медичні заклади за проведення лабораторних обстеження призовників на наявність захворювання COVID-19.

    Наприкінці брифінгу журналісти мали можливість задати питання, на які отримали вичерпані відповіді.


Прес-служба Луганського ОВК.

 

  Цього року відправки призовників до військових частин через карантин почнуться із двомісячним запізненням, з середини червня та триватимуть до кінця липня 2020 року. Цього року відправки призовників до військових частин через карантин почнуться із двомісячним запізненням, з середини червня та триватимуть до кінця липня 2020 року.

   На Луганщині цьогоріч планується призвати майже 300 громадян призовного віку. Нагадуємо, що призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку.  

    Призовники відправляться до навчальних центрів міст Десна, Полтава, Миколаїв та Житомир з метою первинної професійної підготовки щодо здобуття військовослужбовцями професії відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей та переліку військово-облікових спеціальностей  для подальшого проходження військової служби у Військово-Морських, Сухопутних, Повітряних силах України. В ході призовної компанії, основний акцент буде зосереджено на ретельному вивченні особистих якостей призовників. Всі вони пройдуть медичний огляд та отримають обґрунтовані висновки лікарів - фахівців. 

   Слід зазначити, що всім призовникам буде проведене ПЛР – тестування.

  Заходи призову проводитимуться з урахуванням обмежень, введених в Україні у зв’язку із пандемією COVID – 19 та необхідності дотримання карантинних заходів.                            


Прес-служба Луганського ОВК.

 

У вівторок 16 червня відбудеться брифінг за участю начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковника Олексія Сіроштана.
Тема брифінгу: «Організація проведення призову на строкову військову службу весною 2020 року».
Місце проведення: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59,  2-й поверх, прес-центр Луганської обласної державної адміністрації.
Початок об 11:30.

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top