В оперативному командуванні "Схід" триває двоступеневе командно-штабне навчання

 

 

В Оперативному командуванні "Схід" Збройних Сил України під керівництвом командувача військ оперативного командування генерал-майора Олександра Нестеренка триває двоступеневе командно-штабне навчання з однією з танкових бригад. До навчання з бойовими стрільбами залучені всі підрозділи бригади, сили територіальної оборони, авіації Сухопутних військ та повітряних сил ЗС України. 

Особливу увагу під час навчання було приділено вогневому ураженню противника в ході ведення наступу. Першочергово було здійснено руйнування довгочасних вогневих споруд на передньому краї оборони противника з подальшим вогневим супроводженням танкових підрозділів з комбінованим ураженням противника, при якому застосувались артилерійських боєприпасів різної уражаючої дії.

Водночас з танковою бригадою у найближчому тилу свої задачі виконувала бригада територіальної оборони, яка взяла під охорону стратегічні об’єкти та комунікації. У взаємодії з правоохоронцями та Службою безпеки України бійці територіальної оборони вже знешкодили ворожу диверсійну-терористичну групу та продовжують виконувати завдання за призначенням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top