Проходження військової служби за контрактому ЗСУ

    16 лютого 2016 року в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації відбувся брифінг для ЗМІ за темою: «Проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України». В зустрічі взяли участь заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату полковник Моцпан О.А., заступник військового комісара – начальник відділу обліково-мобілізаційної роботи Луганського обласного військового комісаріату полковник Ованесян Р.Р., начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Луганського обласного військового комісаріату підполковник Сіроштан О.О.

1

     Під час зустрічі обговорювалися умови та переваги проходження військової служби за контрактом, збільшення розміру грошового забезпечення та пільги.

     За словами підполковника Сіроштан О.О. кількість добровольців, що бажають служити за контрактом, набагато збільшилася. Наразі йде відбір солдат та сержантів, а також офіцерів запасу та чоловіків з вищою освітою. За контрактом бажають служити й жінки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top