Новини

 

На базі оперативного командування «Схід» розгорнуто контактний центр (Call-центр). Метою роботи контактного центру є прийом звернень громадян за допомогою безкоштовного телефону гарячої лінії – 0800500410 ( після з’єднання, користуючись підказками автовідповідача слід обрати пункт 1 – Командування Сухопутних Військ далі 4 – Оперативне командування «СХІД» - відповідь на телефонні дзвінки здійснюється у робочі дні з – 09:00 до 18:00) та за допомогою електронної пошти ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – даний ресурс є цілодобовим), завданням контактного центру являється надання допомоги з найбільш поширених проблемних питань соціального, матеріально-технічного, правового характеру.

2

Шановні воїни-зв'язківці України!

8 серпня 2000 року ми вперше в Україні відзначили професійне свято воїнів-зв’язківців — День військ зв’язку, яке встановлено Указом Президента України за заслуги військ зв’язку у зміцненні обороноздатності держави. Це свято поєднує історію і сучасність, є свідченням заслуг та оцінкою ратної парці багатьох поколінь професіоналів військового зв’язку, їх ролі у забезпеченні обороноздатності нашої Батьківщини.

Від щирого серця вітаю особовий склад військ зв’язку з професійним святом, яке стало символом вшанування славних бойових і трудових традицій людей, героїзм і мужність яких збагачують історію чисельних колективів зв’язківців України.

Завдання, які ставляться перед військами зв’язку сьогодні, відповідальні та складні, і вимагають від особового складу високого професіоналізму, організованості та дисципліни. Тому бойова готовність з’єднань, частин та установ зв’язку повинна бути на порядок вище готовності військ, яких вони забезпечують, а військові колективи зв’язківців у будь-який час, за будь-яких умов зобов’язані забезпечити зв’язок і стати на захист своєї держави.

З нагоди свята висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею піднімає авторитет і помножує традиції військ зв’язку. Добра Вам, злагоди й оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності.

Зі святом Вас, шановні воїни-зв'язківці!

З повагою,
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                    Юрій  ПОЛУЛЯЩЕНКО


original

Шановні генерали і офіцери, прапорщики і сержанти, курсанти і солдати,
працівники Військово-Повітряних Сил України!

Сьогодні наша держава вшановує захисників неба Батьківщини, які відзначають своє професійне свято – День Повітряних Сил Збройних Сил України.

Установлення цього свята є свідченням визнання Українським народом важливого значення високоманевреного виду Збройних Сил України, створеного на основі могутнього потенціалу Військово-Повітряних Сил у забезпеченні захисту повітряного простору незалежної України.

Особовий склад Повітряних Сил Збройних Сил України, вірний славним бойовим традиціям, з честю виконує свій обов’язок перед народом, демонструє вірність Військовій присязі, високий бойовий вишкіл, професіоналізм та наполегливість у вирішенні поставлених завдань під час несення бойового чергування та підготовки військ.

У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності всім військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за сумлінну самовіддану службу Вітчизні та зразкову працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах, звершення всіх планів і задумів, нових успіхів заради зміцнення обороноздатності нашої Держави!

З повагою,
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                     Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

1501313590 1425

Шановні генерали, офіцери, прапорщики, сержанти та солдати!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Сили спеціальних операцій – наймолодший підрозділ Збройних Сил, який за короткий час відразу став гордістю Збройних Сил, а служба в ньому – великою честю. Девіз підрозділу – вислів Великого Князя Київського Святослава Хороброго “Йду на ви!” яскраво підкреслює, що Сили спеціальних операцій поповнюються бійцями, які готові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети.

Добре відомо, що Сили спеціальних операцій діють ефективніше за звичайні стрілкові частини. Сміливими вилазками в тил ворога, нападами на його опорні пункти, склади та комунікації, роботою снайперів спецпризначенці завжди наносять велику шкоду ворогу.

В цей день, в першу чергу, хочеться подякувати Вам! Разом з іншими підрозділами Збройних Сил Ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від ворога. Луганщина дякує Вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість.

Від чистого серця бажаю козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу. Миру та злагоди вам та вашим родинам.

Разом – переможемо! Слава кожному з вас! Слава Україні!

З повагою,

Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                    Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

vvv 2

Шановні воїни-миротворці Збройних Сил України!
Дорогі ветерани миротворчих операцій!
Щиро вітаю Вас з Днем українських миротворців.

Серед всіх міжнародних організацій, ООН є найбільшою і значущою, а вирішувані нею завдання - найбільш глобальними. Одним з актуальних напрямків діяльності ООН, в силу загострення міжнаціональних конфліктів, стала миротворча, суть якої полягає у врегулюванні протистояння в гарячих точках і захисту мирного населення. Ця місія дуже небезпечна і щорічно в військових конфліктах гинуть сотні миротворців, які могли б ще не раз принести користь суспільству.

Сьогоднішнє свято є свідченням глибокої поваги громадян України до учасників миротворчих операцій, ознакою нерозривному зв'язку всіх поколінь українських захисників світу на землі і пам'ятним днем, коли ми вшановуємо ветеранів, спадкоємців і продовжувачів славних бойових традицій.

Висловлюю подяку воїнам-миротворцям Збройних Сил України за підтримання миру і стабільності в багатьох країнах світу!

Особливі слова поваги висловлюю сім'ям миротворців за витримку і моральну підтримку своїх чоловіків, синів і батьків.

Світла пам'ять про загиблих під час виконання миротворчих завдань українських воїнів назавжди залишиться в наших серцях.

Бажаю вам миру, добра та нових звершень в ім'я Українського народу!

З повагою,
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                     Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

37561123 212588026035579 5957709780943372288 n

Шановні панове адмірали, генерали, офіцери, мічмани, старшини, матроси та ветерани Військово-Морського флоту! Щиро вітаю Вас з Днем Військово-Морських Сил України!

У цей святковий день бажаю всім Вам міцного здоров'я, удачі і благополуччя, висловлюю глибоку повагу і вдячність ветеранам флоту за їх бойовий і трудовий героїзм, неоціненний внесок у військово-патріотичне виховання молоді та особового складу військово-морських сил України.

Переконаний, що ви завжди будете зразком честі, патріотизму та високої професійної майстерності. Дякую всім військовим морякам та ветеранам флоту за вірність морським традиціям, наполегливість і відданість у відновленні морської слави України. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою та перемог.

Слава Україні!
Слава Військово-Морським Силам України!

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                     Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top