Новини

3

З 03.06.2019 по 05.06.2019 року посадові особи Луганського обласного військового комісаріату та районних (міських) військових комісаріатів Луганської області набували нові та удосконалювали набуті раніше знання з питань дотримання антикорупційного законодавства в діяльності щодо запобігання та виявлення корупції.

2

Протягом трьох днів полковник юстиції Приймак Вадим Анатолійович, начальник Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України; полковник Жук Павло Васильович, начальник наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського та представники Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського під час проведення мобільного курсу з питань запобігання корупції розповідали про типології корупційних ризиків у секторі безпеки та оборони; основи національних та міжнародних підходів щодо визначення, оцінки та реагування на корупційна ризики, правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні; етичні норми поведінки відповідно Кодексу доброчесної поведінки та професійної етики військових посадових осіб, державних службовців та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, в Міністерстві оборони та Збройних Сил України.

На практиці відпрацювали застосування правил доброчесної поведінки щодо запобігання корупції і прийняття рішення, спрямовані на зниження корупційних ризиків у межах відповідальності, та визначення особливостей поведінки посадових осіб, які можуть бути індикаторами корумпованості.

1

Проведення таких курсів в подальшому сприятиме підвищенню рівня знань і компетенцій посадових осіб військових комісаріатів Луганської області з питань дотримання антикорупційного законодавства в свої повсякденній діяльності.

 

 

DiH5G1qXkAAzCRi

Шановні воїни-учасники українських миротворчих місій!
Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем миротворців!

Цей день присвячено всім тим, хто несе мир та підтримує стабільність далеко від своєї рідної землі.
Миротворча діяльність громадян України, їх професіоналізм у виконанні службових обов'язків, в тому числі й у роботі з надання гуманітарної допомоги, заслужила високу оцінку з боку Організації Об'єднаних Націй, котра неодноразово висловлювала вдячність нашій державі за внесок у справу утвердження миру в усьому світі.
Сьогодні українські миротворці несуть службу на різних континентах, у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, демонструючи високий фаховий рівень та вірність обов'язку.
У цей святковий день я хочу привітати всіх, хто брав участь у миротворчих операціях, а особливо тих, хто в даний момент перебуває в «гарячих точках» нашої планети та докладає активних зусиль до запобігання або ліквідації загроз миру.
Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжуватимуть вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.
Бажаю вам та вашим родинам щастя, добра та благополуччя.

З повагою,

Начальник Луганського гарнізону –

Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                     Юрій
   ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

CxXmXM VIAAATc6

ДОРОГІ МОРСЬКІ ПІХОТИНЦІ!

Сердечно вітаю вас із професійним святом — Днем морської піхоти України!

Нині, більш як через сто років, українська морська піхота знову стоїть у борні за Незалежність України проти ворогів держави. Відважні морські піхотинці впевнено та надійно тримають фронт захисту всього вільного світу від викликів сучасної загрози.

Морські піхотинці - гордість збройних сил України. Ваші мужність, стійкість, відвага відомі всьому світу. Ви завжди гідно справляєтеся з усіма бойовими завданнями. У День морської піхоти ми бажаємо вам легкої служби, нових перемог, миру і добра в сім'ї.

Там, де ви, — там перемога!

З повагою,

Начальник Луганського гарнізону –

Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                     Юрій 
ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

IMG 3710

Сьогодні, 18.05.2019р. в Україні відзначається День резервіста України, який був затверджений Указом Президента України № 154/2019 від 19.04.2019 року.

З нагоди цього до Луганського обласного військового комісаріату прибув заступник Командуючого військ оперативного командування «Схід» з морально-психологічного забезпечення-начальник управління полковник Сергій Дмуховський для привітання особового складу з числа резервістів, які залучені до командно-штабних  навчань з управлінням окремої бригади ТрО та управліннями окремих батальйонів ТрО Луганського обласного військового комісаріату.

IMG 3867

IMG 3969

IMG 3984

IMG 3988

Полковник Сергій Дмуховський від імені Командуючого військ оперативного командування «Схід» привітав та нагородив резервістів грамотами та листами подяки.

IMG 3896

IMG 3909

Також, особовий склад залучений до навчань, поздоровив зі святом та заохотив відзнаками «За звитягу та мужність» ІІ ступеня, почесними грамотами, листами подяки та подарунками начальник Луганського гарнізону-військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату полковник Юрій Полулященко.

IMG 3958

IMG 3947

IMG 3954

 

 

 

pamyatka rezervistu blank

Товариші офіцери, прапорщики, сержанти та солдати запасу!

Щиро вітаю вас із професійним святом – ДНЕМ РЕЗЕРВІСТА!

Служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов, сила волі і патріотизм.

Цього року відповідно до Указу Президента України від 19.04.2019 № 154/2019, ураховуючи внесок резервістів у захист України та готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України та інших військових формувань для збереженні незалежності нашої Вітчизни та територіальної цілісності у нашій державі та її Збройних Силах 18 травня визначається День Резервіста України.

Від щирого серця бажаю вам стійкості, мужності, успіхів, матеріального благополуччя, любові, миру і добра!

 

Начальник Луганського гарнізону –

Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату

полковник                                                                 Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

IMG 20190514 131733

Сьогодні йде четвертий день командно-штабних  навчань з управлінням окремої бригади ТрО та управліннями окремих батальйонів ТрО Луганського обласного військового комісаріату.

IMG 20190514 131700

Резервісти оперативного резерву другої черги пройшли спеціальну підготовку, вивчили заходи безпеки під час занять з бойової підготовки, та під час дій зі зброєю, озброєнням та провели бойову підготовку. Після отримання бойового розпорядження приступили до виконання поставлених завдань.

IMG 20190515 113012

IMG 20190515 112826

У місцях дислокації підрозділів резервістів забезпечили всіма необхідним умовами для проведення тренувань та проживання. Слід зазначити, що настрій у всіх залучених чудовий.

IMG 20190514 131451

IMG 20190515 113425

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top