Новини

778778

Першотравень - це не просто свято весни і праці. Це свято історично утворилося, як день боротьби працівників за свої права, свято миру і вільної праці, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.
Час нових випробувань на Україні вимагає згадати, що головною зброєю в боротьбі за справедливість і соціальні гарантії для робітника чи селянина, вчителя чи лікаря, інженера чи вченого, студента чи пенсіонера, є солідарність. Ваша продуктивна праця, спрямована на досягнення економічної та політичної стабільності в державі, стане запорукою успішного розв’язання усіх проблем сьогодення, створить грунт для майбутнього розквіту України.
Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення!
Щиро бажаю Вам щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                         Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

Згідно Указу Президента України №13/2020 у військових частинах Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України почалося звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни строкової служби у Збройних Силах України.

Командувач військ Оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко зустрівся зі строковиками, які найкращим чином проявили себе під час проходження військової служби, подякував їм за сумлінне виконання обов'язків, а їхнім батькам - за гідно вихованих синів, вручив грамоти і подяки.

Перевезення звільнених у запас військовослужбовців додому проходить організовано та узгоджено силами та засобами військових частин і установ з урахуванням вимог заходів безпеки під час карантину.

Нове поповнення очікується, як тільки дозволить епідеміологічна ситуація в державі.

У Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України впевнені, що чимало строковиків після відпочинку продовжать військову службу у лавах бойових бригад, батальйонів та полків Збройних Сил України – вже на професійній основі.

 

 

Відповідно до доручення Державного секретаря Міністерства оборони України від 25.03.2020 № 163/у/6 відмінено роботу "гарячої лінії" "ПРИЗОВ, ВЕСНА  - 2020" на базі cаll-центру Міністерства оборони України (тел. 0800 500 442).

Роз’яснювальна робота та інформування громадян України з метою донесення актуальної інформації та надання фахових роз’яснень громадянам із питань організації та проведення призовної кампанії «ПРИЗОВ, ВЕСНА — 2020» здійснюватиметься через «гарячі лінії» call-центру Генерального штабу Збройних Сил України (тел. 0 800 500 410) та Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України (тел. 0 800 500 051, (044) 226 23 60).

Нагадуємо, що відповідно до Указу Президента України черговий призов громадян на стокову військову службу перенесено на травень-липень 2020 року.

 

Дорогі бойові побратими!
П’ять років тому було сформоване оперативне командування «Схід» - справжній «Східний форпост» нашої держави.

Щиро вітаю з ювілеєм діючих військовослужбовців та працівників оперативного командування «Схід», а також кожного з тих, хто служив і захищав Україну від російських окупантів у військових частинах та установах оперативного командування. Окремі вітання і подяка – особовому складу волонтерського «фронту», який був і є дієвим втіленням принципу «Українська Армія – з Українським Народом!»

Наше оперативне командування народилося у полум’ї війни за незалежність України. Ми першими зустріли ворога й пройшли горнило боїв під Іловайськом та Дебальцевим. Ми захищали Донецький аеропорт, Піски та Авдіївку. Ми б’ємося і перемагаємо на всіх ділянках Луганського та Донецького напрямків.

Водночас, наш «Східний форпост» поніс і найбільші втрати в російсько-українській війні, адже ми завжди були там, де найгарячіше. Вічна пам'ять і слава тим, хто віддав життя за Україну. Ми продовжуватимемо справу полеглих героїв – аж до Перемоги над агресором.

Близько 44 тисяч учасників бойових дій, понад 3000 державних нагород, п’ять Героїв України – такими є бойовий шлях та репутація оперативного командування «Схід».

Сьогодні оперативне командування «Схід» – це надійна запорука суверенітету та незалежності України. Ми розвиваємося, реформуємося і впевнено дивимося у майбутнє.
Дякую всім солдатам, сержантам і офіцерам за самовіддану службу, за надзвичайну мужність, жертовність та героїзм, виявлені в боях за нашу державу.

Війна триває, і попереду ще чимало бойових завдань, найголовніші з яких – звільнення тимчасово окупованих територій, захист миру і державної цілісності. І ми виправдаємо довіру Українського народу, який дав своїй Армії зброю для захисту свободи, гідності та права на вільний вибір свого майбутнього!

Вперед до Перемоги! Сил, натхнення і воєнної удачі кожному!

Слава Україні!

Командувач військ Оперативного командування "Схід" Збройних Сил України генерал-майор Олександр Нестеренко

 

 

Шановні військовослужбовці та працівники!

Дорогі ветерани!

         Щиро вітаю весь особовий склад з нагоди 5-ї річниці від Дня створення оперативного командування “Схід" Збройних Сил України.

         Завдяки щоденній самовідданій праці, сумлінній службі, відповідальності, наполегливості, високій майстерності та професіоналізму особового складу, вірності військовій присязі його діяльність по праву стала однією з кращих серед формувань Збройних Сил України.

            Висловлюю безмежну вдячність кожному з вас за самовіддану службу, героїзм, патріотизм і професіоналізм, які ви щодня проявляєте, виборюючи мир та вільне майбутнє України.

         Від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

З повагою
Начальник Луганського гарнізону –
Військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату
полковник                                                                       Ю.ПОЛУЛЯЩЕНКО

 

В Луганському обласному військовому комісаріаті відбулось інструкторсько-методичне заняття щодо попередження та профілактики захворювання військовослужбовців на короновірусну інфекцію COVID-19 та порядку дій в разі виявлення таких хворих.

До заняття залучались військові комісари районних міських військових комісаріатів та командири окремих батальйонів територіальної оборони області.

На занятті були розглянуті питання епідеміологічної ситуації в Луганській області, порядок організації перепускного режиму на території військових комісаріатів, порядок дій у разі виникнення захворювання серед військовослужбовців військових комісаріатів, були надані рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19.

Також одним з питань було розглянуто порядок роботи ізолятора для можливої госпіталізації військовослужбовців із підозрою на небезпечну інфекційну хворобу.

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top