Новини

 

Під керівництвом Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України проводяться командно-штабні навчання з територіальної оборони. Метою таких навчань є управління силами та засобами територіальної оборони в умовах збройної агресії.

IMG 2828 edited

4 липня розпочались командно-штабні навчання з територіальної оборони і у Луганській області. Під керівництвом заступника голови Луганської обласної військової адміністрації – начальника зони ТрО № 24 Юрія Клименка відбулось засідання штабу територіальної оборони. Захід проводиться за участі військового комісара Луганського ОВК – начальника штабу зони ТрО № 24 полковника Юрія Полулященка, особового складу штабу територіальної оборони, представників інших військових відомств – Служби безпеки України, Національної поліції України, Поліції охорони України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

IMG 2823

Протягом 3 діб, до 6 липня, будуть відпрацьовані усі питання щодо уточнення планів підготовки до ведення територіальної оборони, всебічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, сформованих військовими комісаріатами Луганської області, та їх бойового злагодження.

IMG 2833

 

Згідно Указу Президента України від 24.02.2017 року №44/2017 року Луганщина відправила перших призовників до лав Збройних Сил України. З обласного збірного пункту у місті Сєвєродонецьк 5 квітня відбулася урочиста відправка молодого поповнення від області до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

IMG 0430

Майбутніх захисників України в цей день привітали голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, військовий комісар Луганського обласного військкомату Юрій Полулященко, ветерани АТО, голова спілки солдатських матерів та інші гості.

IMG 0458

Святковим концертом призовників привітали учні Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва.

Наприкінці заходу майбутні військовослужбовці отримали благословення від служителів церкви.

IMG 0501

З метою своєчасної підготовки, якісного та організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні-травні 2017 року у відповідності до Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” 28 березня 2017 року в Луганському обласному військовому комісаріаті відбулися інструкторсько-методичні заняття, головною темою яких було питання “Підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2017 року.”

 Сьогодні, 3 лютого, Луганський обласний військовий комісаріат прийняв естафету від Харківського обласного військкомату та долучився до участі у всесвітньому флешмобі #22PushUpChallenge.

На підтримку наших захисників в проведенні заходу взяли участь більше 50 військовослужбовців військових комісаріатів Луганської області.

 2 лютого в Луганському гарнізоні були проведені збори офіцерів, участь в яких взяли представники всіх військових частин та формувань, що дислокуються на території Луганської області.

Головним і найбільш важливим питанням, яке обговорювалося під час зборів, став колективний лист офіцерів оперативного командування «Схід» на захист генерала В.Назарова, обвинувачуваного в загибелі 49 десантників в катастрофі ІЛ-76 в аеропорту Луганська.

© 2015 Луганський ОВК

 
 
Back to top